Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

Martin Majorov Quartet at Jazz Cellar 11

Where

Jazz Cellar 11
Aušros Vartų 11
Vilnius
+370 684 11382

When

Sat, March 18, 2017
21:00

Add to Calendar 2017-03-18 21:00 2017-03-18 Martin Majorov Quartet at Jazz Cellar 11 Tai tarpatautinis Lietuvos/Latvijos projektas, susibūręs su Baltijos šalių džiazo atlikėjų vienijimo tikslu. Visi kvarteto nariai yra studijavę, gyvenę ir groję už Baltijos šalių ribų, bei skleidę žinią apie baltijos šalis pasaulyje. Kvarteto repertuare originalios Toms Rudzinskis ir Martin Majorov kompozicijos.
Toms Rudzinskis - yra vienas iš novatoriškiausių ir geriausių Latvijos saksofonistų, turintis unikalų skambesį ir grojimo stilių, bei kompozijijas. Po savo studijų Amsterdamo konservatorijoje, jis nusprendė likti Nyderlandų sostinėje ir turėjo galimybę pagroti su muzikantais iš viso pasaulio. Toms yra grojęs Ispanijoje, Islandijoje, Gruzijoje, Kurakao, Portugalioje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Čekijoje ir kitose europos šalyse. Šiuo metu Toms gyvena ir dirba Rygoje. Toms yra laimėjęs kelis džiazo ir klasikinės muzikos konkursus. Toms buvo išrinktas geriausiu Big Band konkurso Olandijoje „Meer Jazz“ solistu ir laimėjo „Keep and Eye Jazz Award“ konkursą Amsterdame su savo kvartetu. Konkurso metu jam teko rungtiniauti su atlikėjais iš Niujorko, Bostono, Filadelfijos ir Olandijos. 2012 metais, Toms buvo išrinktas džiazo ambasadoriumi atstovauti bene geriausiai žinomą Europos džiazo klubą pasaulyje „Bimhuis“. 2013 metais, jis yra laimėjęs Grand Prix prestižiniame „Burghausen Jazz competition“ su „Matiss Cudars quartet“, ir turėjo galimybę dalintis sceną su gerai žinoma pasaulyje Cassandra Wilson.
Martin Majorov - džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija). Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir nusprendė tęsti savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.
Yongheng Wu – Kinijos bugnininkas-legenda, grojantis daugelyje muzikinių stilių, tarp kurių rock'as, funk'as ir beabejo - džiazas. Jo meilė džiazui atvedė jį studijuoti į Olandiją, Prince Claus konservatoriją. Karjeros metu pasirodė su didžiąja dalimi profesionalių Pekino muzikantų. Grojo daugelyje Europos ir Jungtinių Valstijų scenų, įskaitant džiazo meką – Niujorką, kur jis gyveno pastaruosius 6 mėnesius.
Arman Isojan studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, šiuo metu studijuoja kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje.
Jazz Cellar 11, Aušros Vartų 11 false MM/DD/YYYY

Tickets

€10

Musicians

About

Tai tarpatautinis Lietuvos/Latvijos projektas, susibūręs su Baltijos šalių džiazo atlikėjų vienijimo tikslu. Visi kvarteto nariai yra studijavę, gyvenę ir groję už Baltijos šalių ribų, bei skleidę žinią apie baltijos šalis pasaulyje. Kvarteto repertuare originalios Toms Rudzinskis ir Martin Majorov kompozicijos.
Toms Rudzinskis - yra vienas iš novatoriškiausių ir geriausių Latvijos saksofonistų, turintis unikalų skambesį ir grojimo stilių, bei kompozijijas. Po savo studijų Amsterdamo konservatorijoje, jis nusprendė likti Nyderlandų sostinėje ir turėjo galimybę pagroti su muzikantais iš viso pasaulio. Toms yra grojęs Ispanijoje, Islandijoje, Gruzijoje, Kurakao, Portugalioje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Čekijoje ir kitose europos šalyse. Šiuo metu Toms gyvena ir dirba Rygoje. Toms yra laimėjęs kelis džiazo ir klasikinės muzikos konkursus. Toms buvo išrinktas geriausiu Big Band konkurso Olandijoje „Meer Jazz“ solistu ir laimėjo „Keep and Eye Jazz Award“ konkursą Amsterdame su savo kvartetu. Konkurso metu jam teko rungtiniauti su atlikėjais iš Niujorko, Bostono, Filadelfijos ir Olandijos. 2012 metais, Toms buvo išrinktas džiazo ambasadoriumi atstovauti bene geriausiai žinomą Europos džiazo klubą pasaulyje „Bimhuis“. 2013 metais, jis yra laimėjęs Grand Prix prestižiniame „Burghausen Jazz competition“ su „Matiss Cudars quartet“, ir turėjo galimybę dalintis sceną su gerai žinoma pasaulyje Cassandra Wilson. ...

read more

Maxim Micheliov uploaded this event on March 6, 2017