Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

Rudis/kanevičius/vadoklis/sabilo at Jazz Cellar 11

Where

Jazz Cellar 11
Aušros Vartų 11
Vilnius
+370 684 11382

When

Sat, January 21, 2017
21:15

Add to Calendar 2017-01-21 21:15 2017-01-21 Rudis/kanevičius/vadoklis/sabilo at Jazz Cellar 11 Eugenijus-Robertas Kanevicius vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Išradingas muzikas, vienodai puikiai valdantis ir akustinį, ir elektrinį bosą, savo tembrinę paletę dar papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui.

Darius Rudis pradėjo groti mušamaisiais instrumentais būdamas 15-os metų. Įstojo į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos Konservatoriją ir džiazo skyrių baigė mušamaisiais instrumentais. Vėliau baigė LMTA pedagoginio magistro studijas. Metus mokėsi Gröningeno konservatorijoje Olandijoje pas Ralph Peterson (USA) bei Steve Altenberg (USA). Nuo 2007-ųjų dėsto mušamuosius instrumentus bei ansamblį Vilniaus Kolegijoje ir LMTA.
Darius aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, klubuose bei festivaliuose, su žymiais Lietuvos bei užsienio muzikantais.

Edgar Sabilo - Jaunas talentingas pianistas. Daug keliauja ir groja uzsienyje. Puikus aranzuotojas. Labai jautrus,muzikalus, turi gera swingo pojuti. Mokslus pradėjo Balio Dvariono muzikos mokykloje, šiuo metu yra Lietuvos teatro ir muzikos akademijos studentas, mokosi pas prof.Arturą Anusauską. Patirties semiasi įvairiuose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje.

Mindaugas Vadoklis – Simply the best

Baras atsidaro 20.00 , įėjimo mokestis 8 EUR (atsiskaitymas tik grynais) , staliukų rezervacija tik telefonu +37068411382
Jazz Cellar 11, Aušros Vartų 11 false MM/DD/YYYY

Tickets

€8

Musicians

About

Eugenijus-Robertas Kanevicius vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Išradingas muzikas, vienodai puikiai valdantis ir akustinį, ir elektrinį bosą, savo tembrinę paletę dar papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui....

read more

Maxim Micheliov uploaded this event on January 10, 2017