Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

Bekešo Vilkai at Tamsta Club

Where

Tamsta Club
A. Strazdelio G. 1
Vilnius
+370 5 212 4498

When

Tue, February 26, 2013
9:30 PM

Add to Calendar 2013-02-26 9:30 PM 2013-02-26 Bekešo Vilkai at Tamsta Club Young professional band with amazing vocals by "Lithuanian Whitney Houston" Girmantė after recording an album return back to the club stage with new songs and fine energy!

Gera žinia „Bekešo vilkų” gerbėjams ir visiems linksmos, energingos bei kokybiškos muzikos mylėtojams: bene geriausia funk/acid jazz stiliaus grupė Lietuvoje po įtemptų albumo įrašymo darbų sugrįžta į sceną su naujais kūriniais! Neįtikėtina, tačiau tiesa – per daugelį grupės gyvavimo metų nei vienos kompaktinės plokštelės ar singlo neišleidusi grupė tik dabar susikaupė sudėtingam darbui studijoje ir dešimtaisiais „Bekešo vilkų” gyvavimo metais gerbėjams pateiks tikrai ypatingą dovaną. Ilgiau nei mėnesį tik studijoje dirbusi „Bekešo vilkų” komanda nekantrauja, kada pagaliau galės surengti gyvo garso pasirodymą ir pasimatyti su ištikimiausias savo gerbėjais – jau dabar ruošiamoje programoje žiūrovai išgirs ne tik senus pamėgtus kūrinius, bet ir naujas, iki šiol dar gyvai negrotas dainas. Išskirtinis gyvo garso koncertas prieš naujo albumo pristatymą – jau sausio 26 dieną, muzikiniame klube „Tamsta”.
Tamsta Club, A. Strazdelio G. 1 false MM/DD/YYYY

Tickets

$6 (15 Lt)
2

Musicians

About

Young professional band with amazing vocals by "Lithuanian Whitney Houston" Girmantė after recording an album return back to the club stage with new songs and fine energy!

Gera žinia „Bekešo vilkų” gerbėjams ir visiems linksmos, energingos bei kokybiškos muzikos mylėtojams: bene geriausia funk/acid jazz stiliaus grupė Lietuvoje po įtemptų albumo įrašymo darbų sugrįžta į sceną su naujais kūriniais! Neįtikėtina, tačiau tiesa – per daugelį grupės gyvavimo metų nei vienos kompaktinės plokštelės ar singlo neišleidusi grupė tik dabar susikaupė sudėtingam darbui studijoje ir dešimtaisiais „Bekešo vilkų” gyvavimo metais gerbėjams pateiks tikrai ypatingą dovaną...

read more

Laima Slepkovaite uploaded this event on January 12, 2013