Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

The Sand Jazz: the show of music and smells at Šaltinių G. 11

Where

Šaltinių G. 11
Šaltinių g. 11
Vilnius

When

Tue, December 11, 2012
9 PM

Add to Calendar 2012-12-11 9 PM 2012-12-11 The Sand Jazz: the show of music and smells at Šaltinių G. 11 Du unikalūs atlikėja vėl suvienija savo jėgas, kad žiūrovams pristatytų naują ir nepakartojamą programą.
Lapkričio pabaigoje surengę savo pirmąjį kamerinį pasirodymą sostinėje, vienintelė Baltijos šalyse smėlio menininkė Jurgita Minderytė ir improvizacijos meistras bei multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis, jau gruodžio 11 d. kviečia į savo naują koncertą"be scenos". Jame susilies trys pojūčiai, - garsas, vaizdas ir kvapas. Mat šalia muzikos garsų ir smėlio piešinių, programą papildys naujas potepis, - Aura-Soma kvapai. Šis trejetas sustiprins susirinkusiųjų pojūčius, o kuriama nuotaika, koncertinei erdvei suteiks netikėtumo bei ypatingo intymumo pojūtį.
Smėlio menininkė Jurgita Minderytė šiai programai yra paruošusi visą eilę naujų smėlio piešinių, o Jurgitos smėlį bus galima ne tik išvysti, bet ir išgirsti, nes koncerto metu smėlis bus įgarsintas.
"Tai bus nauja, netikėta ir tikrai įdomi patirtis. Tikimės, kad maloniai praleisite vakarą, o patirti įspūdžiai ilgai išliks atmintyje", - kviečia į koncertą Jurgita ir Tomas.
"Smėlio džiazo", kvapų ir muzikos seansas vyks jaukioje studijoje, Šaltinių g. 11, Vilniuje. Durys atidaromos 19 val. Sėdimų vietų skaičius ribotas (vos 30), tad rezervuokitės vietas, tel. 861386887 arba jurgitaminderyte@yahoo.com Bilieto kaina - 35 Lt.

The synthesis of sand pictures, surreal rhythms and aroma... The hall is small (30 sits), so registration is needed: +370 61386887 or jurgitaminderyte@yahoo.com
Šaltinių G. 11, Šaltinių g. 11 false MM/DD/YYYY

Tickets

$13 (35 Lt)
2

Musicians

Tomas Dobrovolskis
percussion

About

Du unikalūs atlikėja vėl suvienija savo jėgas, kad žiūrovams pristatytų naują ir nepakartojamą programą.
Lapkričio pabaigoje surengę savo pirmąjį kamerinį pasirodymą sostinėje, vienintelė Baltijos šalyse smėlio menininkė Jurgita Minderytė ir improvizacijos meistras bei multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis, jau gruodžio 11 d. kviečia į savo naują koncertą"be scenos". Jame susilies trys pojūčiai, - garsas, vaizdas ir kvapas. Mat šalia muzikos garsų ir smėlio piešinių, programą papildys naujas potepis, - Aura-Soma kvapai. Šis trejetas sustiprins susirinkusiųjų pojūčius, o kuriama nuotaika, koncertinei erdvei suteiks netikėtumo bei ypatingo intymumo pojūtį....

read more

Laima Slepkovaite uploaded this event on December 7, 2012