Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

Howard Riley at VDU Jazz Connection Festival at Kaunas State Puppet Theatre

Where

Kaunas State Puppet Theatre
VDU Jazz Connection Festival

Laisves Al. 87a, Lt-44297
Kaunas
8~37 22 01 19

When

Sat, November 10, 2012
7pm

Add to Calendar 2012-11-10 7pm 2012-11-10 Howard Riley at VDU Jazz Connection Festival at Kaunas State Puppet Theatre Howard Riley (g. 1943) pianinu pradėjo groti būdamas šešerių metų, o džiazas į atlikėjo akiratį negrįžtamai įsirėžę jam būnant trylikos. Vėliau net keliuose JAV ar Jungtinės Karalystės universitetuose Riley įgijo magistro laipsnį, tačiau tik akademiniu gyvenimu jis neapsiribojo – pradėjo iki dabar besitęsiančius projektus su Barry Guy, Evan Parker, Phil Wachsmann, Trevor Watts ir daugeliu kitų. Iki šiol Riley dėsto Goldsmiths koledže ir Guildhall muzikos ir dramos mokykloje Londone.

Jau įsitvirtinęs improvizacinės muzikos scenoje, Howard Riley didesnį dėmesį pradėjo skirti solo pasirodymams. Visuomet sakydamas, jog pagrindinis tikslas yra atrasti laisvę per spontaniškumą, nuo pirmojo, 1974 m. solo įrašo Singleness Riley jau įgrojo daugiau nei 10 įrašų, kuriuose yra bando išgryninti savo požiūrį į instrumentą ir jo galimybes.

Vienas paskutiniųjų Howard Riley solo įvyko 2009 m. Vilniuje. Šį koncertą tiek LP, tiek CD formatais išleido įrašų kompanija NoBusiness Records.
Kaunas State Puppet Theatre, Laisves Al. 87a, Lt-44297 false MM/DD/YYYY

Tickets

INFO & TICKETS
2

About

Howard Riley (g. 1943) pianinu pradėjo groti būdamas šešerių metų, o džiazas į atlikėjo akiratį negrįžtamai įsirėžę jam būnant trylikos. Vėliau net keliuose JAV ar Jungtinės Karalystės universitetuose Riley įgijo magistro laipsnį, tačiau tik akademiniu gyvenimu jis neapsiribojo – pradėjo iki dabar besitęsiančius projektus su Barry Guy, Evan Parker, Phil Wachsmann, Trevor Watts ir daugeliu kitų. Iki šiol Riley dėsto Goldsmiths koledže ir Guildhall muzikos ir dramos mokykloje Londone.

Jau įsitvirtinęs improvizacinės muzikos scenoje, Howard Riley didesnį dėmesį pradėjo skirti solo pasirodymams. Visuomet sakydamas, jog pagrindinis tikslas yra atrasti laisvę per spontaniškumą, nuo pirmojo, 1974 m. solo įrašo Singleness Riley jau įgrojo daugiau nei 10 įrašų, kuriuose yra bando išgryninti savo požiūrį į instrumentą ir jo galimybes....

read more

Maxim Micheliov uploaded this event on November 4, 2012