Jazz Near You

Vilnius Home » Calendar » Event

Charles Gayle / Arkadijus Gotesmanas duo at VDU Jazz Connection Festival at Kaunas State Puppet Theatre

Where

Kaunas State Puppet Theatre
VDU Jazz Connection Festival

Laisves Al. 87a, Lt-44297
Kaunas
8~37 22 01 19

When

Fri, November 9, 2012
8.15pm

Add to Calendar 2012-11-09 8.15pm 2012-11-09 Charles Gayle / Arkadijus Gotesmanas duo at VDU Jazz Connection Festival at Kaunas State Puppet Theatre Charles Gayle (g. 1939) savo vietos improvizacinės muzikos scenoje ieškojo labai ilgai; kurį laiką būsimasis tenoro saksofono guru gyveno ten, kur ir grojo – Niujorko gatvėse ir tik 1988 m. įrašius kelis albumus švedų įrašų kompanijoje Silkheart Records Gayle vardas tapo neatsiejamas nuo free muzikos. Pasiekęs pripažinimą, Gayle grojo su tokiais muzikantais, kaip Cecil Taylor, William Parker ar Rashied Ali. Būtent su pastaraisiais dviem Gayle suformavo kritikų ypač gerai įvertintą trio.

Arkadijus Gotesmanas (g. 1959) yra vienas universaliausių ir labiausiai pripažintų Lietuvos būgnininkų-perkusininkų. Nuo pat aštuntojo XX a. dešimtmečio dalyvauja įvairiuose projektuose, groja kartu su Petru Vyšniausku, Viačeslavu Ganelinu, Liudu Mockūnu, Dominic Duval ir kitais. Taip pat dalyvauja šiuolaikinės muzikos projektuose, rašo ir atlieka muziką performansams, teatrui, poezijos interpretacijoms.

Gayle ir Gotesmanas sąlyčio tašku galima laikyti šiek tiek dvasinį ar religinį džiazo muzikos sluoksnį, o tokį įspūdį dar labiau patvirtina abiejų muzikantų intensyviai naudojami tiek įprasti jiems instrumentai (Gayle groja pianinu, saksofonu ir perkusija), tiek kitos išraiškos formos, ypač – žodinis, sakytinis performansas. Gayle / Gotesmano duo – reta proga pamatyti ir išgirsti lygio ir idėjinio artumo muzikantų kolaboraciją Lietuvoje.
Kaunas State Puppet Theatre, Laisves Al. 87a, Lt-44297 false MM/DD/YYYY

Tickets

$33 LT

Musicians

Charles Gayle
Charles Gayle
saxophone
Arkady Gotesman
Arkady Gotesman
percussion

About

Charles Gayle (g. 1939) savo vietos improvizacinės muzikos scenoje ieškojo labai ilgai; kurį laiką būsimasis tenoro saksofono guru gyveno ten, kur ir grojo – Niujorko gatvėse ir tik 1988 m. įrašius kelis albumus švedų įrašų kompanijoje Silkheart Records Gayle vardas tapo neatsiejamas nuo free muzikos. Pasiekęs pripažinimą, Gayle grojo su tokiais muzikantais, kaip Cecil Taylor, William Parker ar Rashied Ali. Būtent su pastaraisiais dviem Gayle suformavo kritikų ypač gerai įvertintą trio.

Arkadijus Gotesmanas (g. 1959) yra vienas universaliausių ir labiausiai pripažintų Lietuvos būgnininkų-perkusininkų. Nuo pat aštuntojo XX a. dešimtmečio dalyvauja įvairiuose projektuose, groja kartu su Petru Vyšniausku, Viačeslavu Ganelinu, Liudu Mockūnu, Dominic Duval ir kitais. Taip pat dalyvauja šiuolaikinės muzikos projektuose, rašo ir atlieka muziką performansams, teatrui, poezijos interpretacijoms....

read more

Maxim Micheliov uploaded this event on November 4, 2012